فهرست بستن

اتصالات دست ساز پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلن دست ساز

اتصالات دست ساز پلی اتیلن تولید گروه صنعتی پترو آب حیات کالا

اتصالات دست ساز پلی اتیلن

اتصالات دست ساز پلی اتیلن

 اتصالات پلی اتیلن دست ساز یا اتصالات ماشین کاری پلی اتیلن یا اتصالات سفارشی پلی اتیلن زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که به دلایل مختلف از جمله هم سایز نبودن ، هم مرکز نبودن ، و یا زمانی که کار خارج از استاندارد های تعریف شده و رایح می باشد، در این زمان است که می توان از اتصالات دست ساز پلی اتیلن سفارشی استفاده نمود که با توجه به درخواست مشتری انواع و اقسام این اتصالات در سایز های گوناگون توسط شرکت پترو آب حیات کالا تولید می شود.

همان طور که اشاره شد این نوع اتصالات در سایز عای مختلف از ۱۶ تا ۲۰۰۰ میلی متر و با توجه به درخواست سفارش دهنده تولید و ساخته خواهد شد .

اتصالات دست ساز پلی اتیلن ( سفارشی) شامل : سه راهی ، انواع زانو با درجه های استاندارد و غیر استاندارد ، چهار راه ها و سو پاپ ها در فشار های مختلف کاری از ۲ بار تا ۱۶ بار با مواد درجه یک و مرغوب  pe100  و pe80  ساخته می شود.

با توجه به کسب استاندارد های مربوطه از سازمان های ذی صلاح این نوع اتصالات را می توان در پروژه های گازرسانی و صنایع نفت و پتروشیمی و همچنین به دلیل تاثیر نداشتن گرما و سرما بر روی لول های پلی اتیلن و بهداشتی بودن می توان در پروژه های آبرسانی در شهر ها و رو ستاها استفاده نمود

اتصالات سفارشی پلی اتیلن
اتصالات سفارشی پلی اتیلن