با ما تماس بگیرید: 14-88325312-021

لوله و اتصالات فیرات ترکیه

منتشرشده توسط pahk در تاریخ

شركت سهامي خاص فيرات در سال 1972 جهت توليد لوازم پليمري ساختماني تاسيس شد. فيرات با تكيه بر شعار “توليد با کيفيت در هر زمان” و “حفظ كيفيت در محصولات متنوع” شروع بکار نمود و نتيجه سالها فعاليت جدی اين شركت رسيدن به جايگاه بهترين توليد كننده وصادر كننده مي باشد.

شرکت فيرات با استفاده از مواد پليمري ، توليداتي در زمينه هايي مانند: ساختماني، کشاورزی، اتومبيل ، پزشكي و لوازم خانگي دارد. قابل ذكر است محصولات فوق در شهرهاي استانبول و آنکارا و سينجان در کارخانجات مدرنی به مساحت کلی 500,000 متر مربع انجام می شود. ظرفيت توليدی فيرات 420,000 تن درسال می باشد و اين شرکت يکی از 5 مجتمع بزرگ توليد محصولات پلیمری در اروپا مي باشد .

بر اساس تحقيقات اتاق بازرگاني استانبول در سال 2006 ، شرکت فيرات در بين 500 شرکت بزرگ صنعتی ترکيه در رديف 41 واقع است. و نيزدر رده بندی شرکتهای خصوصی در رتبه 35 قرار دارد. بر اساس رده بندی وزارت دارائي ترکيه در سال 2006 ، شرکت فيرات در رده 49 شرکتهای بيشترين پرداخت كننده ماليات قرار دارد.

تعداد کارکنان شرکت فيرات تا پايان سال 2006 ،1500 نفر می باشد. فيرات با اعتقاد به اصل “انسان ارزشمندترين عنصر است” هم برای ترقی تجارب کاری کارکنان خود و هم برای افزايش دانش آنها ، آموزشهای ضمن کاری را بصورت منظم برقرار می کند.

طبقه بندی محصولات

  • محصولات پوش فیت فیرات پلاستیک (Firat plastic) ترکیه : این محصول با مواد اولیه UPVC (unplastisized polyvinyl chloride)  یا پی وی سی سخت تولید می گردد . اورینگهای مورد استفاده محصول فوق از شرکت bode آلمان بصورت جدا گانه تهیه و ارائه می گردد . اهم مزایای محصول فوق عدم انبساط طولی و استحکام لوله و استفاده از بست کم جهت نصب میباشد .
  • محصولات پوش فیت پاک پلاست (Pak Plast) ترکیه : این محصول با مواد اولیه پروپیلن طبق استاندارد EN 1451-1 تولید می گردد . اهم مزایای این محصول انعطاف پذیری و مقاومت در برابر ضربه های خارجی می باشد. شرح کامل مزایا در کاتالوگ مربوطه موجود می باشد.
  • سیستم های سرد و گرم ، حرارتی و گرمایش کفی PEX – AL – PEX : شرکت فیرات تکنولوژی این محصول ( لوله و اتصالات ) را که بصورت جوش لب به لب (tig pipe) میباشد از کشورهای آلمان و ایتالیا خریداری کرده و در ترکیه تولید می کند . اتصالات فوق متشکل از مواد اولیه پلی فنیل سولفون (PPSU) میباشد که اهم مزایای آن : تضمین عدم نشتی حتی در فشارهای بالا ، نداشتن افت فشار نسبت به سایر سیستمهای اتصال ( مهره ماسوره ای ، پرسی ، کوپلی و … ) و عدم رسوب و زنگ زدگی میباشد.
  • لوله و اتصالات PPRC: لوله و اتصالات PPRC فيرات بدلایلی مانند سبکی وزن ، صاف و صیقلی بودن سطح داخلی، عدم رسوب و جرم گرفتگی، عدم زنگ زدگی وخورندگی آهک ، بهداشتی بودن و راحتی در نصب، جایگزین لوله های گالوانیزه شده و امروزه یک عنصر ضروری در تاسیسات آب گرم و سرد و سیستم حرارتی داخل ساختمانها است .