با ما تماس بگیرید: 14-88325312-021

لوله پلی اتیلن تکجداره آبیاری قطره ای | لوله پلی اتیلن تکجداره کشاورزی

منتشرشده توسط pahk در تاریخ

آبیاری قطره ای یک واژه بسیار کلی است و به هرسیستمی که بتواند در زمان معین ، به مقدار مشخصی ، آب را به یک گیاه برساند و یا آن را در مکان مشخصی توزیع کند ، آبیاری قطره ای گویند.

بیشترین استفاده لوله‌های پلی اتیلن در مصارف کشاورزی و آبیاری بوده است. لوله های آبیاری، برای آبیاری قطره ای، تحت فشار و بارانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. لوله آبیاری معمولا تا فشار 6 بار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت پترو آب حیات کالا لوله های پلی اتیلن خود را در دو نوع PE80و PE100 طبق استانداردهای داخلی و بین المللی با بالاترین کیفیت در اقطار و فشارهای کاری متفاوت تولید می کند.

لوله پلی اتیلن تکجداره کشاورزی

لوله پلی اتیلن تکجداره کشاورزی

بهترین مصرف لوله‌های آبیاری، در آبیاری باغات برای استفاده آبیاری قطره ای است که به صورت عمده در کشور در حال توسعه است. معمولا از دریپرها برای استفاده در آبیاری و تنظیم میزان دبی موجود در آب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از فیلتر شنی و سیستم فیلتر شنی برای موارد مختلف آبیاری بسیار توصیه می‌شود. چرا که بسیاری از لوله های آبیاری بعد از مدتی به علت موارد موجود در آب باعث رسوب در لوله‌ها می‌شود.

از مزیت های این لوله ها می توان به طول عمر بالا، مقاومت در برابر خوردگی، نصب و اتصال آسان و ثبات در فرم اصلی لوله در طول دوره مصرف اشاره نمود.

آبیاری قطره ای

لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای

دانلود جدول ضخامت و وزن لوله پلی اتیلن آبیاری و کشاورزی

دانلود