با ما تماس بگیرید: 14-88325312-021

موفه کوتاه جوشی فاضلابی

منتشرشده توسط pahk در تاریخ

موفه کوتاه جوشی فاضلابی در گروه صنعتی پترو آب حیات کالا مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی برای تمامی کاربردهای فاضلاب ثقلی تولید می شود. وزن سبک اتصالات جوشی فاضلابی پلی اتیلن در افزایش توان ساختمان و مصالح تاثیر بسزایی دارد. هم چنین سهولت در نصب این نوع سیستم در حدی است که بدون نیاز به ابزار و تنها با استفاده از دستگاه جوش پلی اتیلن نصب انجام می گردد. در واقع ویژگی­ های برتر این اتصالات نظیر مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی مختلف موجب محبوبیت اتصالات پلی اتیلن جوشی در اجرای طرح­ های ساختمانی گشته است.

موفه کوتاه جوشی فاضلابی
موفه کوتاه جوشی فاضلابی

در سیستم لوله کشی فاضلاب به منظور جذب و خنثی سازی تغییرات طول ناشی از تغییر دما از موفه استفاده می شود. موفه از دو قسمت سوکت و رینگ آب بندی به منظور ایجاد فضایی برای جلوگیری از آسیب سیستم فاضلاب در اثر تغییر طول لوله استفاده می شود.موفه کوتاه همچون موفه بلند از جنس پلی اتیلن است اما ارتفاع کمتری نسبت به موفه بلند دارد . هم چنین موفه کوتاه قابلیت جذب تغییرات طول تا حداکثر 3 متر لوله دارد.

ویژگی های موفه کوتاه جوشی فاضلابی:

  1. وزن سبک
  2. سهولت در نصب
  3. پیش ساخته بودن این اتصالات از مهمترین خواص پلی اتیلن فاضلابی است که سرهم بندی و نصب لوله ها و اتصالات پیش از کار گذاشتن در ساختمان می باشد .
  4. مقاوم در برابر مواد شیمیایی
  5. مقاوم در برابر تغییرات اقلیمی
  6. تحمل تغییر ناگهانی دما
  7. مقاوم در برابر زلزله و رانش زمین
  8. به دلیل صیقلی بودن سطح لوله و اتصالات رسوب نمی گیرند.
  9. مقاومت بالا در برابر ضربه و تنش
  10. حمل و نقل آسان

استاندارد:

Normal size(mm)PN(bar)Pack Quantity
50470
63445
75430
90424
110412
12547
16049

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.